تبلیغات
توتم - بخش خبری 20.5 _ ویژه انتخابات
بخش خبری 20.5 _ ویژه انتخابات

_ یکی از کاندیداهای جناح موسوم به "سود گرایان" اعلام کرد:

دیگر شعار "نفت بر سر سفره ها" موضوعیت ندارد و به دلیل اشتیاق روز افزون اقشار مختلف مردم به مایه حیات (همان بنزین سابق!) بنا داریم که ایشان را طبق یک برنامه کاملاً عملی و بصورت لوله کشی به خانه های مردم ببریم. برخی از شعارهای انتخاباتی این کاندیدا نیز به شرح زیر می باشد:

"بنزین لوله کشی، در خانه هر ایرانی" ؛ "بنزین برای همه ایرانیان" ؛ "بنزین را پاس بداریم" ؛ "بنزین، لوله، مردم، خانه      این است عناصر چهارگانه".

کاندیدایی از جناح مقابل (افتضاح طلبان) در پاسخ به این موضع انتخاباتی رقیب گفت:

 طبق بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان تیم اقتصادی بنده، شعار انتخاباتی ما نیز از "50 هزار تومان برای هر ایرانی بالای 14 سال" به "53 هزار و 200 تومان برای هر ایرانی بالای 6 ماه" تغییر یافته است.

_ اولین جلسه از مناظره انتخاباتی بین دکتر یانگوم (نماینده افتضاح طلبان) و سردار جومونگ (نماینده سودگرایان) در دانشگاه مازاد _ واحد رجیم آباد برگزار شد. پیش بینی می شود این مناظره 80 تا 85 قسمت دیگر به طول انجامد.

_ دبیر کل حزبِ "کار را آن کرد که پیچاند"  به خبرنگار ما گفت: حزب متبوعش به صورت کاملاً مستقل و با کاندیدای حزبی در عرصه انتخابات حضور خواهد یافت و همچنین خبر ائتلاف با حزبِ "برو کار کن مگو نیست کار" را کذب محض خواند.   

 _ یکی از کاندیداهای کمی تا قسمتی مستقل این دوره از انتخابات، پس از سالها سکوت ناگهان  فریادی کشید و دوباره ساکت شد. اخبار تکمیلی در این باره را در بخش های خبری بعدی (21.5 , 22.5 , 23.5 , ...) به سمع و بصر انورتان خواهیم رساند.

_کاندیدایی که تا به حال 3 بار اعلام حضور و 2 بار انصرافش را در انتخابات این دوره به اطلاع شما رساندیم، بار دیگر انصراف داد. البته خدا را شکر این بار بیانیه ای کوتاه با این مضمون منتشر کرد:

"بسمه تعالی"

جان مادرتان بی خیال من شوید!

                                         وسلام

سید محمد میرحسین کروبی  2 / ربیع الهرگز/ 2009
نویسنده :حامد --
جمعه 4 اردیبهشت 1388-04:38 ب.ظآرشیو


طبقه بندی


نویسندگان


ابر برچسبها


جستجو